Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 14 lat. Od jakiegoś czasu mam problemy gastryczne. Od około 3 tygodni mam problemy z wypróżnianiem, zwłaszcza rano, różnie: jednego dnia mam biegunki, drugiego dnia luźny stolec, po chwili zatwardzenie, niepełne wypróżnianie, do tego gazy i wzdęcia. Po konsultacji telefonicznej u lekarza zalecił on stosować lek Mezopral 1x raz dziennie nadczo przez tydzień, niestety nie pomogło, a nasiliło się - jeszcze większe biegunki i częstotliwość wypróżnień. Po kolejnej rozmowie lekarz kazał stosować lek IPP 20 raz dziennie po śniadaniu - efekt ten sam, teraz nie stosuję już nic oprócz espumisanu doraźnie podczas wzdęć i gazów. Czasami również po wypróżnieniu zwłaszcza lub w losowym momencie w dniu mam promieniujące bóle w podbrzuszu lub kłucia w różnych okolicach pępka lub pod żebrami (zwłaszcza lewym.) Dodam, że mój ojciec choruje na zespół jelita wrażliwego - może to genetyczne? 3 miesiące temu miałem zapalenie nerwu twarzowego - 3 tygodnie miałem leczenie sterydami i do tego 5 dni antybiotykiem, tylko podczas antybiotyku stosowałem probiotyk, a dodatkowo jedynie lekarz osłonowo przepisał wtedy mezopral. Teraz suplementuję z polecenia lekarza raz dziennie Witaminę B1 Magnez z B6 zbiór witamin A-Z. Proszę o pomoc, błagam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...