Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się kompleksu nóg?


Gość k...6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Od lat zmagam się z kompleksem na punkcie moich nóg, sądząc, że z wiekiem przestane przykuwać do tego mniej uwagi, aczkolwiek jest totalnie na odwrót. Otóż moje ramiona, pas, cała góra wygląda jakby oderwano ją od innego ciała - jestem bardzo szczupła, mam talie osy, wystające obojczyki, umięśniony brzuch. Pośladki są kobiece, jędrne, odstające. Jeśli chodzi o nogi, tutaj zaczyna się ddramatem. Opisując moja górę, powinny wyglądać jak zapałki, tymczasem wyglądają następująco: przede wszystkim są masywne, łydki bardzo szerokie, grube kolana, słabo widoczna kostka. Dodam, że łapiąc się za łydkę, nie powiedziałabym że to tłuszcz, ponieważ jest twarda... Jakiekolwiek chudnięcie, nie powoduje u mnie zmiany w wyglądzie nog. Wydaje mi się, że są one uwarunkowane genetycznie, stąd moje pytanie, od czego zaczac, żeby zmienić kształt moich nóg..? Udać się na konsultacje chirurgiczna?

Odnośnik do komentarza

Masz umięśniony brzuch, hmmm. A sam się raczej nie umięśnił, ćwiczysz tak? Twarda łydka swiadczy o tym, że jest umięśniona. Skoro wolisz chude flaczki to nie ćwicz.

A poza tym wyglądem lubisz siebie z charakteru, zachowania?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...