Skocz do zawartości
Forum

Z kim wyjechać do pracy jako opiekunka


Gość Renata

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałam się w sieci, że można jako opiekunka osób starszych w Niemczech całkiem sensownie zarobić i tak myślę, żeby do takiej pracy wyjechać, tylko sama nie wiem, gdzie jakichś ogłoszeń szukać a też nie mam żadnego pośrednika sprawdzonego, żeby z nim ewentualnie wyjeżdżać, tyle się słyszy o tych różnych oszustwach, że trochę strach. Więc jak któraś z Was była na takim wyjeździe to może podzieli się doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza

Raczej takiego wyjazdu nie trzeba się obawiać, bo akurat obecnie zdecydowana większość pośredników działa legalnie, podpisuje się z nimi umowę. W przypadku Sentium (www.sentium.pl), z którymi jeżdżę dodatkowo jest też dobre sprawdzane to miejsce, do którego będzie się jechać więc w pełni wszystko bezpiecznie. Jeśli firma dodatkowo organizuje dojazd dla pracowników to właściwie po Twojej stronie nie będzie nic szczególnego do załatwienia, nie musisz się więc takiego wyjazdu bać.

Odnośnik do komentarza

I to jest bardzo dobre pytanie. Ale nie ma lepszej firmy jak Promedica24. To właśnie z nimi zaczęłam swoją przygodę z pracą jako opiekunka. W dodatku jak tylko do nich zadzwoniłam to wiedziałam już wszystko. Oni mają tylko sprawdzone i bezpieczne oferty pracy. Także jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona z tego, że u nich pracuję. Gdyż mam pewne pieniądze i mogę troszkę odłożyć.

Odnośnik do komentarza

To jest naprawdę dobrze płatna praca. Do tego nie musi to być praca trudna i wymagająca, niektóre osoby które potrzebują pomocy często są w pełni sił, chcą aby zrobić im zakupy, porozmawiać, posiedzieć po prostu z nimi aby nie czuli się samotni. Jak się jedzie po raz pierwszy to na pewno praca będzie dopasowana do umiejętności, doświadczenia. Zobaczcie na https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ , to do tej agencji przede wszystkim warto się zgłosić jeśli szukacie pracy jako opiekunka w Niemczech. Pomogą pracę znaleźć i zaplanować wyjazd. 

Odnośnik do komentarza

Praca za granicą jest świetnym pomysłem, jeśli chcemy podreperować swój domowy budżet. Musimy jednak pamiętać, że musi być legalne, a mu wyjeżdżając, musimy być bezpieczni. Ja przez ponad pół roku pracowałam jako opiekunka do dziecka w Anglii, a ogłoszenie o pracę znalazłam na tym portalu https://helphoo.com/pl/opiekunka-do-dziecka-praca-jako-niania i bardzo, go polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o dobrą firmę to moim zdaniem właśnie davi-seniorenhilfe :) Wyjeżdzam z nimi od dłuższego czasu już i nigdy nie miałam żadnych problemów. Dodatkowo zawsze chętnie służyli mi pomocą, a kontakt z nimi jest możliwy bez większych problemów. Dzwoniłam o różnych godzinach i nigdy nie było z tym problemów :) Dla mnie najlepsza firma! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...