Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat. Kilka miesięcy byłam za granicą i zachorowałam, myślę że to była grzybica pochwy. Okropnie piekła mnie pochwa i swędziała. Miałam opuchnięte wargi sromowe i miałam problemy nawet z siadaniem. Poprosiłam mamę, żeby wysłała mi maść clotrimazolum, ale niestety z wysyłkami za granicę są problemy i przesyłka nie doszła. Leczyłam się na własną rękę. Ogrzewałam podbrzusze ciepłą wodą i starałam się dużo odpoczywać. Zrezygnowałam także ze współżycia. Wróciłam do Polski i wydawało się, że wszystko jest okej. Niestety wyjechałam za granicę znowu i ze stresu paliłam papierosy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Zmieniłam też całkowicie tryb życia, bo pracowałam na nocne i popołudniowe zmiany, co było dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem fizycznym i psychicznym. Zaczęły się bóle podbrzusza i brązowe plamienia międzymiesiączkowe. Miesiąc temu ok. 10 dni przed rozpoczęciem krwawienia z odstawienia dostałam plamień, po czym normalnie dostałam już poprawnego krwawienia. Trwało tyle ile powinno. I teraz znów jestem 10 dni przed miesiączką i znów mam bóle podbrzusza i brązowe plamienia. Bałam się o ciążę, ale stosuję tabletki sumiennie i zawsze biorę je o czasie. Przy ewentualnych biegunkach używałam dodatkowego zabezpieczenia lub rezygnowałam ze współżycia. Wspomnę też, że przy współżyciu bolały mnie ścianki pochwy. Czuję pieczenie, ale swędzenia nie. Mam też wrażenie, że są delikatnie opuchnięte. Co powinnam zrobić? Czy istnieje ryzyko ciąży? Czy mogę być chora na coś poważnego? Pozdrawiam, Wiktoria, 21 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...