Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z moim partnerem odbyliśmy stosunek z zabezpieczeniem w formie prezerwatywy, zawsze się zabezpieczamy. Gdy mój partner dochodził wyciągnął członka z mojej pochwy, tak jak zawsze w ramach większej ochrony jednak zauważyliśmy że prezerwatywy nie było. Wydaje nam się, że zsunęła się pod koniec właśnie w czasie wyciągnięcia członka odruchowo sprawdziłam czy nie było spermy w mojej pochwie, później zauważyłam, że jego nasienie jest na mojej lewej dłoni na małym palcu, zanim to zauważyłam dotknęłam się w okolicach lechtaczki właśnie lewa dłonią ale innym palcem, prawą dłonią sprawdziłam czy nie ma nasienia w pochwie. Moje pytanie brzmi czy mam prawo się obawiać i czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Rozważaliśmy opcje zakupu,, tabletki po", jednak nie lubię brać żadnych tabletek bez większej konieczności dodam, że jutro powinnam dostać miesiączkę i już odczuwam specyficzny ból w okolicach podbrzusza sygnalizujący właśnie miesiączkę być może pojawienie się miesiączki obniży poziom ryzyka zapłodnienia. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...