Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę prowadzić sobie sama z depresją?


Gość w...4

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Czemu nie chcesz powiedziec rodzicom? Ile masz lat? No i przede wszystkim czy masz stwierdzoną Depresję przez lekarza Psychiatrę, czy sama ją podejrzewasz u siebie? Jeżeli podejrzewasz że coś się niedobrego dzieje to napisz jakie masz objawy. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Mialem podobny przypadek, gdy cos zauwazylem nie potrafilem powiedziec rodzicom, sam zglosilem sie do psychiatry.

Jesli to rzeczywiscie depresja to samej ciezko bedzie Ci sobie z nia poradzic wiem z autopsji.

Polecam w pierwszej kolejnosci udac sie do psychoterapeuty lub psychologa, sa to naprawde sympatyczni i madrzy ludzie, ktorzy wiedza jak pomoc. Nie polecam w pierwszej kolejnosci isc do psychiatry, poniewaz ten najprawdopodobniej przepisze leki, ktore czasami nie sa konieczne i moga nawet pogorszyc stan ( wiekszosc lekow depresyjnychna poczatku terapii powoduje nasilenie objawow a czasem mysli samobojcze). Najwiecej pomaga rozmowa z dobrym psychoterapeuta, jesli to konieczne to on zadecyduje wtedy czy potrzebna jest farmakoterapia i w takim przypadku wysle do psychiatrty. 

Tak czy siak nie zostawaj z tym sama. Jesli potrzebujesz wsparcia lub rady służe pomocą .

Odnośnik do komentarza

ja od razu wiedzialem że moja depresja jest przez bycie tzw płcią brzydką, więc nie było sensu mówić rodzicom, ani komukolwiek, sam chciałem z tym sobie poradzić, czyli stać sie piękny, by odwrócić upadlającą rzeczywistość, że jestem płeć brzydka od starania sie i myślenia o seksie i wyśmiewania, stałem sie co prawda dorodny czyli piękny przez pewien okres czasu i doznałem przyciągania wzroków kobiecych, ale nic pozatym sie nie stało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...