Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość w...4

Jak mogę prowadzić sobie sama z depresją?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Loraine

Witaj. Czemu nie chcesz powiedziec rodzicom? Ile masz lat? No i przede wszystkim czy masz stwierdzoną Depresję przez lekarza Psychiatrę, czy sama ją podejrzewasz u siebie? Jeżeli podejrzewasz że coś się niedobrego dzieje to napisz jakie masz objawy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GO_out

Mialem podobny przypadek, gdy cos zauwazylem nie potrafilem powiedziec rodzicom, sam zglosilem sie do psychiatry.

Jesli to rzeczywiscie depresja to samej ciezko bedzie Ci sobie z nia poradzic wiem z autopsji.

Polecam w pierwszej kolejnosci udac sie do psychoterapeuty lub psychologa, sa to naprawde sympatyczni i madrzy ludzie, ktorzy wiedza jak pomoc. Nie polecam w pierwszej kolejnosci isc do psychiatry, poniewaz ten najprawdopodobniej przepisze leki, ktore czasami nie sa konieczne i moga nawet pogorszyc stan ( wiekszosc lekow depresyjnychna poczatku terapii powoduje nasilenie objawow a czasem mysli samobojcze). Najwiecej pomaga rozmowa z dobrym psychoterapeuta, jesli to konieczne to on zadecyduje wtedy czy potrzebna jest farmakoterapia i w takim przypadku wysle do psychiatrty. 

Tak czy siak nie zostawaj z tym sama. Jesli potrzebujesz wsparcia lub rady służe pomocą .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mila

W depresji potrzebna jest pomoc specjalisty. Zrobiłaś już pierwszy najtrudniejszy krok czyli zauważyłaś, że masz problem. Mi w walce z depresją pomogła pani psycholog z poradni https://wetalk.pl Warto spróbować, sesja nie zaszkodzi, a potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość incel

ja od razu wiedzialem że moja depresja jest przez bycie tzw płcią brzydką, więc nie było sensu mówić rodzicom, ani komukolwiek, sam chciałem z tym sobie poradzić, czyli stać sie piękny, by odwrócić upadlającą rzeczywistość, że jestem płeć brzydka od starania sie i myślenia o seksie i wyśmiewania, stałem sie co prawda dorodny czyli piękny przez pewien okres czasu i doznałem przyciągania wzroków kobiecych, ale nic pozatym sie nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...