Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki


Gość j...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , moja ostatnia wizyta u ginekologa miała miejsce 10mc temu, bylo robione usg i cytologia. Wszystko bez zastrzeżeń. Martwic zaczal mnie jednak moj cyk miesiączkowy, mam 29lat caly rok był bardzo stresujący z powodu wirusa i własnego wesela które stalo pod znakiem zapytania, i nie wiem czy zwalić to na stres czy jest to cos bardzo poważnego. Przedstawię moj caly cykl od początku roku: Paź 3-Lis 5 2020- 33 Wrz 4-Paź 3 2020 - 29 Lip 26-Wrz 4 2020 - 40 Cze 15-Lip 26 2020 - 41 Maj 16-Cze 15 2020 - 30 Kwi 5-Maj 16 2020 - 41 Mar 5-Kwi 5 2020 - 31 Sty 26-Mar 5 2020 - 39 Na ta chwilę przebywam za granicą, planuje powrót do Polskie w styczniu w zależności od stanu epidemiologicznego, i odwiedzić specjalistę, jednak chciałam juz teraz dostac odpowiedz czy mam się czym martwic widac sam cykl, czy mieści się to jeszcze w normie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli na bierząco się badasz , miałaś robione 10 miesięcy temu usg ,które nic nie wykazało prawdopodobieństwo czegos poważniejszego jest małe, jednak zawsze jest. Stres zaburza cykle miesiączkowe . Podróże za granice również mogą wpływać na regularność cyklu miesiączkowego , sama miałam taka sytuacje. Nie jestem lekarzem , ale cykl nie odbiega bardzo poza przyjęta normę między cyklami , u każdego działa to inaczej. Według mnie nic poważnego się nie dzieje jednak Udanie się do specjalisty jest konieczne, gdyż napewno ma on większa wiedzę na ten temat .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...