Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość u...k

21.10 miałam wypadek doszło do przecięcia szybą żyły tętniczej i żył ramiennych (w ręce lewej na wysokości łokcia). W skutek tego utraciłam dużo krwii aż do przyjazdu karetki. Przecięcie doprowadziło do tego że operowano mnie na pod narkozą na chirurgi naczyniowej gdzie również doszło) do utraty krwii. Morfologia po operacji wyszła mocno obniżona tzn mała ilość czerwonych krwinek oraz Fe. Na tą chwilę wartości te poprawiły się. Moje pytanie dotyczy miesiączki gdyż 3 dni temu powinnam dostać lecz nie dostałam. Mam cykl miesiączkowy zazwyczaj regularny i zastanawiam się czy ostatnio zaistniałą sytuacją może mieć wpływ na miesiączkę (tzn ze nie mam jeszcze krwawienia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moni

Pewnie, że może mieć wpływ. Jak miesiączka się nie pojawi to może kup tester owu żeby sprawdzać do czasu pojawienia sie krwawienia czy występuje owulacja i kiedy. Tester Afrodyta polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...