Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od siedmiu dni nie dostałam miesiączki. Jestem tuż po przejściu COVID 19. Od 8-18.10 byłam chora. Dokładnie tez w tym czasie, według kalendarza przechodziłam dni płodne. 30.10 powinien nastąpić pierwszy dzień miesiączki. W tym tez czasie uprawiałam petting. Mój partner mógł mieć preejakulat na rękach jednak dotykał jedynie mojej łechtaczki. Od tego czasu wykonałam kilka domowych testów ciążowych - łącznie z dniem dzisiejszym (tj. 7 dzień bez miesiączki) wszystkie wyniki wyszły negatywne. Piersi bolą mnie dużo mniej niż zwykle przed okresem. Jestem rozdrażniona i często jest mi niedobrze (o nieokreślonych porach - często po jedzeniu). Po każdym posiłku również wzdyma mi brzuch. Biorę tez pod uwagę to, ze może mi być niedobrze i mogę odczuwać nudności przez stres (w przeszłości często miałam takie objawy). Przez ostatnie 3 dni piekła i bolała mnie pochwa i wydobywał się z niej biały, lekko klejący i nieciągnący się śluz. Dzisiaj już śluzu jest mniej i wydaje się być przezroczysty. Jestem umówiona już na wizytę ginekologiczna na jutro, jednak chciałabym się upewnić wcześniej czy istnieje możliwość, ze mogę być w ciąży? Czy mogą to być jednak powikłania na przykład po przejściu koronawirusa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...