Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks u kobiety


Gość Arlika

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat o braku ochoty na seks u męża ale ja odczuwam brak ochoty na seks u siebie ;/ Niestety ale jest tak źle,ze seks potrafiłby przestać dla mnie istnieć. Kiedyś bardzo to lubiłam ale teraz chciałabym czasami odwrócić się tyłkiem i po prostu zasnąć. Możecie doradzić co robić aby trochę się ożywić w tym względzie?

Mam wrażenie,że to dlatego,że jesteśmy ze soba długo i on zaczął być dla mnie nie jak mąż ale jak brat ;/

Odnośnik do komentarza

Bardzo możliwe, że przyczyną jest właśnie antykoncepcja i zaburzenia gospodarki hormonalne. Porozmawiaj na ten temat z ginekologiem. Dodam, że u mnie pomógł suplement libido therapy. Pomaga tak, że bardziej się chce. Jakby zwiększał pożądanie i moc odczuć

Odnośnik do komentarza

Brałam ale byłam z tym u ginekologa i pani ginekolog powiedziała mi abym przestała brać tabletki. Tak więc zrobiłam i co? No i nic. Nadal mi sie nie chce uprawiać seksu tak więc to raczej nie od tego. Hormony też są na dobrym poziomie. Widziałam ,że reklamuje się asequrella i stimea. Ale czy to nie jest placebo?

Odnośnik do komentarza

nie może być tak że odczuwasz swojego męża jak brata. Ja miałam tez taki okres w życiu po narodzinach dziecka. Mój mąż bardzo zajmował sie naszym maleństwem, był bardzo opiekuńczy do tego stopnia ze rzeczywiście przestałam postrzegać go jako mężczyznę i coś złego zaczęło się ze mna dziać. Zupełnie straciłam ochotęna na seks z nim i w ogóle. Na szczeście wszystko wróciło do normy gdy zaczęłam brać takie tabletki Feminam Libido na zwiększenie popędu i nabrałam ponownie ochoty na seks z mężem mimo że nadal był opiekuńczy i kochany. Okazało się że to ze mną a nie z nim było coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

Przeciez przez 4 lata małżeństwa było ok,, przedtem też tak więc nie powinno się tego tak generalizować. Sama proponowałabym odstawić tabletki bo często one powodują spadek libido. Jeszcze możecie się zastanowić nad wprowadzeniem do związku różnych gadżetów. Czy probowaliście jakoś rozgrzać atmosferę? Fajne są: gry erotyczne seksowna bielizna Sex Elixir -jest to afrodyzjak. ostatnio sobie kupiliśmy z meżem i jest super.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałam to jest problem wielu kobiet. Niestety był też mój do tego stopnia że niemal rozpadło się moje małżeństwo. Brałam różne preparaty niby cudowne z internetu i apteki można powiedzieć tygodniami, miesiącami bez efektów. Jedyne które naprawdę podziałały to takie egzotyczne małe tableteczki Feminam Libido ze specjalnymi ziołami w składzie chyba z Ameryki Południowej. Można je kupić w Polsce niestety cena  jest trochę wysoka ale opakowanie starcza w zależności kto jak stosuje. Ja brałam tylko na weekend gdy umawiałam się z mężem na dwie gorące noce wtedy po 3 dziennie jakieś 3 godziny przed stosunkiem i ochota naprawdę jest duża po nich ale wyczytałam że kobiety stosują też codziennie po 1 jak mają częste. Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam nawet gdy mieszałam z alkoholem. Wyczytałam tez że niektórzy tak robią że są dobrze przyswajalne gdy się je rozkruszy i rozpuści w jakimś napoju.  Tak czy inaczej polecam bo mi pomogły.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jeszcze czytasz ale sex elixir to na pewno nie jest efekt placebo. Rówież się zastanawiałam nad tym i kupililśmy trochę z ciekawości. Powiedziałam mężowi aby zastosował kiedy ja nie będę o tym wiedziała i powiem Ci,ze efekt super ! Tego dnia nie miałam już dawno takiej ochoty na seks. Moim zdaniem niekoniecznie tutaj chodzi o wypalenie związku ale o rutynę, która dotyka każdego.

Odnośnik do komentarza

Ci ktorzy pisza "nie pasujecie do siebie" maja chyba nawalone w glowach. Autorze/autorko tych slow czy ty uwazasz, ze w malzenstwie jest wieczna sielanka i wyjadanie sobie z dziubkow? Nie!! Bywa roznie, ale grunt to jakos wyjsc z tego. Do autorki tematu - wg mnie powinnas sie zmusic, ja zawsze potrzebowalam wielu zblizen, a potem cos sie zablokowalo i moj maz poczul sie odrzucony, wiec po jakims czasie zaczelam sie zmuszac. I wiesz co? Ochota wracala. Radze Ci to samo. Szkoda niszczyc maleznstwo ? Rada z sex elixir nie jest taka głupia. Próbujcie oraz rozwijajcie związek.

Odnośnik do komentarza

potwierdzam to co ktośka napisała na temat tych feminam libido. U mnie zadziałały już za pierwszym razem ale w większej ilości niż napisane na etykiecie. W opakowaniu jest 60 sztuk więc starcza na długo. Za drugim razem pokruszyłam i rozpuściłam i wydaje mi się że ochota na seks była większa niż jak w całości. Ogólnie polecam poeksperymentować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...