Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym rozwiać wątpliwości. a więc...od 25dni spóźnia mi się miesiączka, zrobiłam od wczoraj 3testy i są pozytywne. Mam od rana nudności, czasami mniej a czasami bardzo duże, nie wymiotuję próbuje powstrzymać, czuję się słabo, nie mam na nic ochoty..jak zjem nasilają sie nudności. Mam lekkie bóle podbrzusza i promieniują do gory. czy to faktycznie ciąża czy jednak mogą byc inne problemy zdrowotne? czytalam na internecie ze przez niektóre problemy może test pokazać pozytywny...nie ukrywam, że 2miesiace temu mialam zapalenie pęcherza i miałam ślad białka, brałam antybiotyk ale po kilku dniach wyniki były idealne i nic już nie wskazywało na zapalenie. nie mam bólów w okolicach lędźwi. Proszę pilnie o odpowiedź, ponieważ denerwuję się.

Odnośnik do komentarza

Nie piszesz czy współżyłaś w dni plodne i czy sie zabezpieczasz? Domyslam się, że nie zabezpieczasz się, zatem ciąża bardzo możliwa, skoro brak miesiaczki i 3 testy pozytywne,  skontaktuj się z ginekologiem. Polecam też Afrodyta Smart test owulacyjny!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...