Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość d...2

Witam. Od 5 lat choruje na niedoczynność tarczycy. Od zawsze przyjmowałam euthyrox 50 i ta dawka była wystarczaja. Od jakiegoś czasu tsh wzrosło to 3.60 lekarz internista zwiększył mi dawkę z 50 na 75, po 3 miesiącach brania dawki 75 tsh spadło do 3 lecz internista zwiększył dawkę do 88 ponieważ stwierdził iż do mojego wieku (25 lat) tsh powinno być jeszcze niższe. Odkąd biorę dawkę 88 strasznie wypadają mi włosy. Czy ta dawka jest dla mnie odpowiednia, czy euthyrox może powodować wypadanie włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...