Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki z badania krwi Dzień dobry, we wrześniu robiłam córce badania krwi, gdyż miała odruch wymiotny, budziła się ze snu z płaczem, uskarzanie na ból stóp. Wyniki były niepokojące, ale lekarz rodzinny powiedział, ze nie ma powodu do zmartwień, gdyż wyszły w kale jaja glisty. Przeleczylam córeczkę w tym kierunku. Wczoraj zrobiłam jej badania kontrolne i wyniki nie uległy znaczaco zmianie. MCV nadal poniżej normy 79,1; RDW-SD poniżej normy 34,5; limfocyty 50,4 powyżej normy, monocyty 8,1 powyżej normy. Wzrosło OB z 2 do 3 i spadły leukocyty poniżej normy 5,89 (we wrześniu były jeszcze w dolnej granicy normy). Martwię się, ze jednak, pomimo zapewnień dwóch pediatrow, ze coś dzieje się złego w organizmie córeczki. Dziękuję z góry za pomocną odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Gość

No właśnie nie wiem. Nigdy nie zaglebialam się w tematy badań i stąd moje pytania. Zaniepokoilam sie,  bo o ile  ten pierwszy wynik mógł być powiązany z obecnością pasożyta (jak powiedział lekarz), to po 3 krotnej kuracji myslalam, że wynik będzie prawidłowy lub z niewielkimi odchyleniami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...