Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 miesięcy stosuję antykoncepcję hormonalną w celu zminimalizowania trądziku i zabezpieczenia. Przez 3 miesiące była to Atywia Daily jednak trądzik się nasilił, w 3 miesiącu brania wystąpiło krwawienie śród cyklowe, po tabletkach placebo i braku miesiączki Pani Doktor przepisała Vibin Mini. Zaczęłam brać po skończeniu tabletek placebo, współżycie było 2/3 dnia od brania aktywnych tabletek Vibin, miesiączka wystąpiła w 3 dniu od odstawienia, mniejsza niż zawsze ale trwała około 5dni. Gdy zaczęłam brać kolejny blister aktywnych tabletek pojawiły się delikatne bóle podbrzusza, czasami biały gęsty śluz. Wykonałam test po 4 dniach bólu podbrzusza, wyszedł negatywny. Podczas brania tabletek nigdy nie wystąpiło pominięcie tabletki, czasami była wzięta do około godziny po czasie, żadne wymioty i biegunki. Ogólnie czuje się dobrze, tylko niepokoi mnie ten ból podbrzusza, nie jest mocny ale że względu na emocje czuje go codziennie jeszcze bardziej. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Czy jest możliwość ciąży? Jestem przerażona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...