Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...3

Stosowanie krążka antykoncepcyjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...3

Witam, stosuje krążek dopochwowy. Powinnam nowy umieścić w czwartek o 21 zrobiłam to w niedziele o 10 rano. W ten sam dzień po założeniu krążka współżyłam bez zabezpieczenia, następne dni zabezpieczaliśmy się prezerwatywa. Po trzech tygodniach wg wcześniejszego schematu usunęłam krążek tj w czwartek. Nie zrobiłam testu ciążowego ponieważ w niedziele dostałam okres ( wcześniej zdarzało się że okres pojawiłam się dzień czy dwa po wyjęciu krążka) Następnie w czwartek umieściłam nowy krążek, ale dzisiaj tj w piątek zauważyłam ze nadal krwawię. Wcześniej nie zdarzyło mi się plamić w czasie noszenia krążku, okres kończył się zanim wkładałam nowy krążek. Czy to możesz oznaczać że jestem w ciąży? Krwawienie po wyjęciu krążka było obfite, ciemne i było dużo skrzepów - używam kubeczka menstruacyjnego. Marysia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elena

Ja polecam najpewniejszą metodę - czyli mechaniczną. Ja stosuję diafragmę caya - to jest błona dopochwowa wielokrotnego użytku, chroni przed zapłodnieniem i chorobami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...