Skocz do zawartości
Forum

Okulista


Gość Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowie jest dużo specjalistów, na dzień dzisiejszy liczy się jak najszybsza dostępność, jeśli ktoś chce  się udać w dzisiejszych czasach w ogóle do lekarza to tylko dlatego, że jest do tego zmuszony.  Strona www.bezpiecznyzabieg.pl ma u siebie różnych specjalistów, więc jeśli ktoś potrzebuje nie tylko w Krakowie, tu się dowie gdzie można się udać bez problemu. Pozdrawiam ?

 

Odnośnik do komentarza

Sama doskonale wiem, że okulista okuliście nie jest równy. Dlatego też zastanawiam się gdzie można znaleźć jakiegoś takiego bardziej konkretnego i godnego zaufania okulistę. Szperałam więc w internecie i tak też dowiedziałam się, żeDo okulisty umówisz się na  https://lekarzebezkolejki.pl/ i muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Bo przynajmniej nie muszę nigdzie chodzić tylko w domu mogę znaleźć dobrego okulistę i umówić się do niego.

Odnośnik do komentarza

Co do okulistów to bardzo polecam panią dr Monikę dzięgielewską. jak dla mnie wspaniały lekarz, który potrafi postawic odpowiednia diagnoze , mającym  tym samym bardzo dobre podejście do pacjentów zwłaszcza do tych najmłodszych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2021 o 18:13, Gość Proud napisał:

Co do okulistów to bardzo polecam panią dr Monikę dzięgielewską. jak dla mnie wspaniały lekarz, który potrafi postawic odpowiednia diagnoze , mającym  tym samym bardzo dobre podejście do pacjentów zwłaszcza do tych najmłodszych.

Świetny lekarz, bardzo iele jej zawdzięczam przede wszystkim to, że mojego syna zoperowała jak ten miał zaćmę wrodzoną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...