Skocz do zawartości
Forum

Plastyka Brzucha Wrocław


Gość Żaneta

Rekomendowane odpowiedzi

Abdominoplastyka? Sama byłam na tego typu zabiegu i powiem wam szczerze, że warto, dla własnego komfortu, ale też i wygody życia, bo jednak ciężko jest ogarnąć nadmiar takiej skóry na brzuchu, poza tym wygląda on nieestetycznie. Ja na operacji byłam u rzetelnego chirurga, dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To świetny specjalista, najpierw opowiedział mi o zabiegu i wszystkim, co z nim związane, później go przeprowadził i spisał się doskonale. Powiem szczerze, że na początku bałam się efektu, że cos nie wyjdzie, ale tak się oczywiście nie stało. Skóra została odpowiednio usunięta, po niej mam tylko bliznę, która dobrze się zagoiła i nie jest praktycznie widoczna, polecam. 

Odnośnik do komentarza

mi na szczęcie pomogły zabiegi na wiszącą skórę na brzuchu - po drugiej ciąży nie było za super - poszła w polecone przez siostrę miejsce love mu skin, jak będziecie się zastanawiać nad zabiegiem to po prostu umówicie się do Pani Natalii bo mi idealnie doradziła rodzaj zabiegu, co jakiś czas musze go powtórzyć, ale to z tego co czytałam zazwyczaj są zabiegi do wykonania w serii.
Generalnie polecam jak ktoś jednak boi się narkozy a jest zdeterminowany. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...