Skocz do zawartości
Forum

Okualry


Gość trekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że okulary progresywne tak zmieniają komfort życia. Testowałem w Oko Design, normalnie można przyjść i sprawdzić, co najbardziej pasuje. Po drugie we własnym laboratorium, dość nowoczesnym pracują, sprzęt do badania wzroku możliwie najlepszy w branży, a niezwykłych kosztów nie ponosisz i to jest bardzo, a to bardzo dobre z perspektywy klienta. Możesz przejrzeć galerię wstępnie online http://www.oko-design.com/.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie noszę takie okulary i szczerze to miałam problemy z przyzwyczajeniem się do nich na samym początku ? Musi się tutaj przyzwyczaić nie tylko nasza główa ale i nasz mózg. Niektóre osoby przyzwyczajają się szybciej, niektore wolniej. Dobrze jest stosować się przy tym do zaleceń optometrysty. Aktualnie jestem bardzo zadowolona i nie wiem w sumie jak mogłam tyle wytrzymać przekładając dwie pary okularów.

Okulary zamawiałam w Aurum

https://aurum-optics.pl/okularyprogresywne

Daję namiary. OBecnie maja na te szkła niezłe promocje 

Odnośnik do komentarza

lubie robic zakupy przez internet, to fakt. Wszak dzieki temu mozna zaoszczedzic nie tylko sporo czasu, ale takze sporo pieniedzy. A przeciez wyboru nie brakuje. Mimo wszystko uwazam jednak, ze zamawianie okularow przez internet to jest jednak przesada. To zbyt powazna sprawa, lepiej isc do okulisty albo do optometrysty, zeby w ogole wzrok byl na poczatku bardzo dobrze zbadany. Potem z repcetami trzeba udac sie do odpowiedniego salonu optycznego. Wszystko musi byc dokladnie dobrane do pacjenta. Nie tylko chodzi o same moce, ale takze o okulary itp. wybieranie okularow przez siec jest jednak mimo wszystko troche ryzykowne. Tutaj jednak chodzi o nasze zdrowie. A jak okulary nie beda dobrze dobrane, to niestety, ale wada bedzie sie poglebiala. Juz latwiej soczewki kupic takim sposobem, ale i tak na poczatku musi odbyc sie stacjonarna wizyta u fachowca, ktory wszytko dokladnie oceni (stan wzroku)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...