Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Zacznę od początku. Brałam antykoncepcje hormonalna 3 lata, najpierw vibin mini potem nuvaring. Rzuciłam i po 3 msc zaczęły wypadać mi włosy w ogromnych ilościach, badania krwi ok, zelazo, tarczyca ok. Trwało to rok. Wróciłam do antykoncpecji, ponieważ nic nie pomagało, lekarz zbadał poziom testosteronu lekko zawyżony, z stwierdził, ze jak na moje kg za dużo. Biorę już pół roku syndi 35, włosów mało zostało, nadal wypada ich dużo jak na ilość która została na głowie. Czyli to już 1.5 roku wypadania.... Biorę 6 opanowanie syndi 35,potem mam przejść na atywia daily. Co mam robić dalej? Trycholog stwierdził łysienie telogenowe, wróciłam do antykoncepcji, ale jak widać nie dużo pomaga....

Odnośnik do komentarza

Skonsultowałabym się u jakiegoś innego specjalisty, może nie potrzebnie faszerujesz się hormonami, które niestety rozwalają organizm. Ja już dawno to rzucilam, polecam stosować naturalna metodę antykoncepcji monitor plodności Afrodyta Smart, sprawdz sobie na naturalnaplodnosc . pl

Odnośnik do komentarza

A jak z hormonami? Badałaś sobie je niedawno? W przypadku suplementowania hormonów trzeba długo czekać na rezultat. Moze po prostu aktualne tabletki nie są skuteczne i trzeba przerzucic się na inny rodzaj. Poza tym podejrzewam, ze przez całe to łysienie jesteś w stresie i ten stres jeszcze pogłębia problem z wypadaniem włosów.

To co mogę jeszcze od siebie polecic to seria Delpos:

https://delpos.pl/

Szczególnie ich wcierka. Po zastosowaniu widziałam u siebie wiele nowych baby hair. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...