Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem miesiąc i tydzień po wzięciu tabletki ellaone mianowicie dnia 19 września 2020r wraz z chłopakiem nie uprawialiśmy seksu jedynie przez około minutę obcierałam się nago o jego penisa w stanie erekcji był to mój dzień owulacji, następnego dnia poczułam ból jajników myślałam ze to już początek ciąży i wtedy dnia 21 września połknęłam tabletkę jednak nie wiem czy była potrzebna lecz dzień po „stosunku” czułam chyba wczesny rozwój zapłodnienie w mojej macicy. Teraz mija już ten miesiąc a ja nie wiem czy odczuwam skutki tabletki czyli nadal bóle jajników i czułość piersi od niedawna bóle krzyża, ani razu nie wymiotowałam jedynie na wieczór czułam się jakbym miała coś w gardle. Zrobiłam już 4 testy ciążowe jeden w dniu spodziewanej miesiączki która przyszła zgodnie z zapowiadanym terminem wyszedł on negatywny lecz nadal czuje się tak samo, w niedziele ma mi nadejść już druga miesiączka. Czy jeśli ona nie nadejdzie oznacza to ciąże? czy moje skutki uboczne po tabletce po mogą utrzymywać się tak długo? wykonam ostatni test w dniu spodziewanej miesiączki w niedziele. Dodam ze sama do ginekologa udać się nie mogę jak i nie chce nikomu o tym mówić, jedynym rozwiązaniem kiedy nie nadejdzie okres i będę w ciąży zostają mi tabletki poronne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...