Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...w

Dzień dobry. Mam następujący problem. Dostałam miesiączki 1 października. Spóźniła mi się ona kilka dni z powodu stresu (wyjazd do chłopaka, później problemy z jego rodzina i jego powrót do Polski). W trakcie pobytu u niego straciłam dziewictwo było to z 8 na 9 października. Później zrobiliśmy to drugi raz 2-3 dni później. Oba stosunki były z zabezpieczeniem - prezerwatywą. Nie pękła, nie zsunęła się. Teraz jestem kilka dni przed okresem. Boję się, że mogłam zajęć w ciążę. Stres jest chyba na tyle duży w porównaniu z poprzednim, że mam dziwne objawy. Brak apetytu, uczucie pełności w żołądku, lekkie mdłości, drżenie ciała. Zastanawia mnie czy możliwe jest, że to ciąża czy jednak są to objawy stresu i urojeń? Robiłam test kilka dni temu wyszedł negatywny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

wyluzuj, nie jesteś w ciąży. na przyszłość polecam Afrodyta Smart test owulacyjny, naturalna metoda antykoncepcji ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...