Skocz do zawartości
Forum

Jak zastopowac chlopaka?


Gość mojd

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam sie z fajnym chlopakiem. Z racji odleglosci widzielismy sie tylko 3 razy a on od samego poczatku byl ... ,,szybki '' . Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie . Nie mam duzego doswiadczenia.Mialam 2 facetow ale z kazdym bylo tylko kilka stosunkow .Pierwszy w wieku 17lat, drugi w wieku 21. Teraz mam 23. Obecny 35 wiec jest roznica wiekowa miedzy nami . I powiem tak.On jest namietny , czuly troskliwy, no ideal . W lozku troche sie wije - a mnie to smieszy. Inni chlopacy tez tacy byli ale i ja sie zatracilam i nie ocenialam.A tu to jakby z boku na to patrze i nie umiem sie wczuc , .Moze on mnie nie pociaga po prostu ? Ja nie wiem. Z innymi byl czas, cnajmniej kilka miesiecy,zbudowlismy napiecie, bylo zakochanie a tu nawet nie zdazylam bo on juz po 5 min znajomosci dazyl do kontaktu.Na poczatku nie spodobal mi sie z wygladu, wrecz odwracalam wzrok, teraz zaakceptowalam.Nie do konca jest w moim typie,ale jest zadbany,nie odpycha higiena itp.O co tu chodzi i jak go przystopowac ?

Odnośnik do komentarza

Piszesz, jakbyś byla ubezwlasnowolniona. 

Godzinę temu, Gość mojd napisał:

 Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie 

 

Ktoś Cię zmuszał? Czyli każdy chętny, napalony jak na Ciebie wlezie to może sobie poużywac?

Facet starszy od Ciebie o 12 lat, niezbyt Ci się podoba, praktycznie go nie znasz, ale mu dajesz. 

O co Ci właściwie chodzi? 

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza

Normalnie przystopować, a jak? Zapytać czy przyjechał tylko dla seksu czy aby z Tobą pobyć? Jeśli chce Cię poznać to zacznijcie od pobycia ze sobą bez seksu. Ciekawe jak długo wytrzyma ? On Cię wykorzystuje, Ty na to pozwalasz i jeszcze się pytasz o co chodzi?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość mojd napisał:

Spotykam sie z fajnym chlopakiem. (1)

Z racji odleglosci widzielismy sie tylko 3 razy a on od samego poczatku byl ... ,,szybki '' . Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. (2)

Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie (3)

Nie mam duzego doswiadczenia. (4)

Moze on mnie nie pociaga po prostu ? Ja nie wiem. Z innymi byl czas, cnajmniej kilka miesiecy,zbudowlismy napiecie, bylo zakochanie a tu nawet nie zdazylam bo on juz po 5 min znajomosci dazyl do kontaktu. (5)

O co tu chodzi i jak go przystopowac ? (6)

 

1. A co w nim fajnego? Dwanaście lat starszy, to w zasadzie dziadek dla dwudziestotrzylatki.

2. No to teraz Jesteś dla niego tylko łatwą panienką do seksu i nie Masz co liczyć na inne traktowanie.

3. Powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości i asertywności. Co, brakuje Ci czegoś? 

4. To akurat niczego nie usprawiedliwia. Sama ocenisz z biegiem czasu jak Jesteś przez niego traktowana.

5. Taka taktyka, jak widać w Twoim przypadku, okazałą się skuteczna. Wiele nie musiał się napracować nad doprowadzeniem do bliskości.

6.Nie wiadomo. A jak nie wiadomo, to znak, że chodzi o pieniądze, albo seks. Pieniądze w tym wypadku wykluczam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...