Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mojd

Jak zastopowac chlopaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mojd

Spotykam sie z fajnym chlopakiem. Z racji odleglosci widzielismy sie tylko 3 razy a on od samego poczatku byl ... ,,szybki '' . Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie . Nie mam duzego doswiadczenia.Mialam 2 facetow ale z kazdym bylo tylko kilka stosunkow .Pierwszy w wieku 17lat, drugi w wieku 21. Teraz mam 23. Obecny 35 wiec jest roznica wiekowa miedzy nami . I powiem tak.On jest namietny , czuly troskliwy, no ideal . W lozku troche sie wije - a mnie to smieszy. Inni chlopacy tez tacy byli ale i ja sie zatracilam i nie ocenialam.A tu to jakby z boku na to patrze i nie umiem sie wczuc , .Moze on mnie nie pociaga po prostu ? Ja nie wiem. Z innymi byl czas, cnajmniej kilka miesiecy,zbudowlismy napiecie, bylo zakochanie a tu nawet nie zdazylam bo on juz po 5 min znajomosci dazyl do kontaktu.Na poczatku nie spodobal mi sie z wygladu, wrecz odwracalam wzrok, teraz zaakceptowalam.Nie do konca jest w moim typie,ale jest zadbany,nie odpycha higiena itp.O co tu chodzi i jak go przystopowac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz, jakbyś byla ubezwlasnowolniona. 

Godzinę temu, Gość mojd napisał:

Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie 

Ktoś Cię zmuszał? Czyli każdy chętny, napalony jak na Ciebie wlezie to może sobie poużywac?

Facet starszy od Ciebie o 12 lat, niezbyt Ci się podoba, praktycznie go nie znasz, ale mu dajesz. 

O co Ci właściwie chodzi? 

Edytowane przez Yonka1717

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie przystopować, a jak? Zapytać czy przyjechał tylko dla seksu czy aby z Tobą pobyć? Jeśli chce Cię poznać to zacznijcie od pobycia ze sobą bez seksu. Ciekawe jak długo wytrzyma 😉 On Cię wykorzystuje, Ty na to pozwalasz i jeszcze się pytasz o co chodzi?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość mojd napisał:

Spotykam sie z fajnym chlopakiem. (1)

Z racji odleglosci widzielismy sie tylko 3 razy a on od samego poczatku byl ... ,,szybki '' . Od razu przytulal, calowal, seks tez wyszedl jakos sam z siebie. (2)

Byl czuly, kochany wiec glupio bylo mi go zepchnać z siebie (3)

Nie mam duzego doswiadczenia. (4)

Moze on mnie nie pociaga po prostu ? Ja nie wiem. Z innymi byl czas, cnajmniej kilka miesiecy,zbudowlismy napiecie, bylo zakochanie a tu nawet nie zdazylam bo on juz po 5 min znajomosci dazyl do kontaktu. (5)

O co tu chodzi i jak go przystopowac ? (6)

1. A co w nim fajnego? Dwanaście lat starszy, to w zasadzie dziadek dla dwudziestotrzylatki.

2. No to teraz Jesteś dla niego tylko łatwą panienką do seksu i nie Masz co liczyć na inne traktowanie.

3. Powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości i asertywności. Co, brakuje Ci czegoś? 

4. To akurat niczego nie usprawiedliwia. Sama ocenisz z biegiem czasu jak Jesteś przez niego traktowana.

5. Taka taktyka, jak widać w Twoim przypadku, okazałą się skuteczna. Wiele nie musiał się napracować nad doprowadzeniem do bliskości.

6.Nie wiadomo. A jak nie wiadomo, to znak, że chodzi o pieniądze, albo seks. Pieniądze w tym wypadku wykluczam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
22 godziny temu, Gość mojd napisał:

Moze on mnie nie pociaga po prostu ? Ja nie wiem.

To kto ma wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...