Skocz do zawartości
Forum

Zmiany skórne, zaczerwienione plamki.


wkuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem ze zmianami skórnymi. Na moim ciele zaczęły pojawiać się czerwone plamki o zazwyczaj okrągłym kształcie, początkowo tworzył się na taki martwy naskórek, który po czasie schodził, a w jego miejsce tworzył się nowy. Od jakiegoś czasu martwy naskórek się raczej nie tworzy, natomiast czerwone zmiany skórne nadal są. Mam je szczególnie na nosie oraz penisie, symetrycznie, pojedyńcze plamki pojawiły mi się również na polikach, na brwiach pod włosami, dwie malutkie na klatce piersiowej również symetrycznie, oraz jedna na zgięciu łokcia natomiast od wewnętrznej strony ręki. Czasami drapiąc się po głowie, wyczuję je również na skórze głowy, natomiast nie tak często i nie jestem pewien czy w tych samych miejscach, być może dlatego, że często myje włosy. Dodam, że ,,plamki,, mnie nie swędzą, może jedynie czasami kiedy sam zaczynałem je drapać (już ich nie drapie). Od 3 dni używam Bepanthen oraz clotrimazolum na przemian, natomiast wydaję mi się, że nie daje to żadnych efektów. Pójdę z tym do lekarza, natomiast jeszcze przed wizytą chciałem poprosić w pomocy w stwierdzeniu co to może być, bo termin mam dopiero za 10 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...