Skocz do zawartości
Forum

Mój kuzyn jest straszny! Kiedy powiedzieć jego mamie?


oola_00

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak ostatnio z kuzynem pisałam co u niego słychać itd, chciał wiedzieć też co u mnie, jakich znajomych dotychczas poznałam na studiach i w akademiku. Później zapytał się mnie po raz któryś już czy współżyłam, mówię, że to są moje prywatne sprawy, nie mam ochoty się z tego spowiadać, nie obraź się. Mówił szkoda. Potem pyta a może ze mną chcesz sexu, a ja na to drukowanymi literami napisałam, że pewne tematy są dla mnie prywatne, jeśli ktoś mówi nie to znaczy, że jasny komunikat. Kiedyś to nawet pisał jeśli podobam ci się ja to powiedz może to się uda. Tak się zdenerwowałam, że bluźniłam pod nosem. Postanowiłam ignorować wiadomości od niego, ale ostatecznie go zablokowałam. Jeszcze nawet się pytał, którego aktora chciałabym poderwać ja mówię, że przecieś któryś mógłby być dla mnie tatą czy wujkiem, dziadkiem ze względu na wiek. Pomyślałam sobie, że może doniose do jego mamy o się dowie jakiego syna ma, ale już nie mam wiadomości od niego skoro go zablokowałam. Po drugie nie byłoby sensu donosić cioci o wszystkim. 28 lat ma kuzyn, a takie rzeczy pisze do mnie( 21 lat kończę w styczniu, za 3 miesiące). 28 latek do dziewczyny, w wieku prawie 21 lat pisze takie rzeczy?!  Albo kiedyś jeszcze pisał jeśli podobam ci się ja to powiedz może kiedyś się uda. Mimo, że kuzyna zablokowałam to wiadomości od niego mam zachowane. Jego nr tel do czarnej listy dodałam. Mama moja powiedziała, że do cioci, czyli jego mamy nie ma sensu skarżyć. Już nwm co robić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...