Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...i

Witam, czy wyniki badań są prawidłowe u mojego syna (3 lata)? Wspomnę, że testy alergiczne nic nie wykazały. Morfologia dobra, inr i jego parametry w normie, ferrytyna 27,61 (norma: 21,81 - 284,66). Oprócz tego miał robione: przeciwciała p/endomysium mi ni gładkich IgA - ujemny przeciwciała p/ endomysium mi gladkich IgG - ujemny przeciwciała p/ transglutaminazie tkankowej IgA - <2 RU/ml przeciwciała p/ transglutaminazie tkankowej IgG - 0,10. oraz IgE całkowita 38,8 kU/l (te badanie na początku maja było 12,6 kU/l). Czy jest się czym martwić? Co oznaczają wyniki? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja
18 godzin temu, Gość mgmg napisał:

ujemne to dobrze

wskazuja, ze nie ma celiakii

Super, a czy te ige całkowita też jest w normie, różnie jest napisane na internecie a immunologa dopiero mamy za 2 miesiące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja
3 godziny temu, Gość mgmg napisał:

nie wiem, nie jestem lekarzem

nie pytaj w internecie, bo nie wiadomo, na kogo trafisz

Dziękuję za odpowiedź, teraz w czasie tej panademii nawet nie można normalnie skontaktować się z lekarzem, a następna wizytę mamy za 2 miesiące, dlatego chciałam się upewnić, że jest ok. ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...