Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kkk

Kompleks niskiego wzrost

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kkk

Mam problem,że jestem dosyć niski mierze marne 177cm wzrostu i nie umiem znalezc dziewczyny z powodu swojego niskiego wzrostu.Zawsze dostawałem kosza ,że jestem za niski celowałem nawet takie co mają po 160 to stwierdziły ,że jestem za niski i nie chcą mieć takiego niskiego chłopaka jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle,ze 177cm to nie jest malo.Nie jestes niski.Moj maz ma 178cm I nie uwazam,ze jest niski.Zreszta wiekszosc moich znajomych mezczyzn ma wzrost 175-180 cm.Oczywiscie mam rowniez znajomych ponizej 170cm oraz powyzej 185cm.Skoro masz kompleks to zawsze wszedzie bedziesz widzial mezczyzn wyzszych od siebie i porownywal sie do nich.Moja rada: Udaj sie do psychologa,bo watpie zeby ktos tutaj mogl ci pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkk
7 godzin temu, agati77 napisał:

Mysle,ze 177cm to nie jest malo.Nie jestes niski.Moj maz ma 178cm I nie uwazam,ze jest niski.Zreszta wiekszosc moich znajomych mezczyzn ma wzrost 175-180 cm.Oczywiscie mam rowniez znajomych ponizej 170cm oraz powyzej 185cm.Skoro masz kompleks to zawsze wszedzie bedziesz widzial mezczyzn wyzszych od siebie i porownywal sie do nich.Moja rada: Udaj sie do psychologa,bo watpie zeby ktos tutaj mogl ci pomoc.

A ile masz wzrostu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur Kieda
W dniu 25.10.2020 o 16:15, agati77 napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...