Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 20 lat nigdy nie miałam regularnego okresu występował on zawsze ci mniej więcej 13-20 dni czasami występowały lekkie wąchania, nic z tym nie robiłam bo moja mama też zawsze mówiła że jej okres uregulował się dopiero po ciąży. Na końcu sierpnia zaczął spóźniać mi się okres po kilku dniach się przestraszyłam że to może być ciąża jednak miałam w tym czasie dużo stresu i okres dostałam po ponad tygodniu usprawiedliwiałam to sobie właśnie bardzo dużym stresem. Kolejny okres dostałam normalnie 26 września i skończł się mniej więcej 30. Od tego czasu nie dostałam okresu czyli wychodzi że spóźnię się już prawie tydzień w międzyczasie współżyłam z moim chłopakiem jednak zabezpieczaliśmy się. Boję się że mogę być w ciąży od poniedziałku czuje się przeciabiona we wtorek rano wymiotowałam chyba czymś się zatrułam bo od tego czasu nie mam mdłości ani nic takiego, jednak jestem strasznie osłabiona po powrocie z pracy mogłabym od razu pójść spać mam nadzieję że to przez przeziębienie ale też jakoś od środy bolą mnie piersi są jakieś obrzmiałe nie są bardziej czerwone ale suki wydają mi się trochę większe, do tego mam gesty biały śluz. Boję się zrobić testy ciążowego, od kilku dni jestem przez to bardzo nerwowa jeszcze kiedy czytam artykuły w internecie jestem przerażona. Nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...