Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość l...6

Bardzo proszę o pomoc. Czy mogę być w ciąży? 3 października pieściłam się z partnerem, nie było penetracji ani wytrysku. Jego penis był blisko mojej łechtaczki i pachwiny. Penisem dotknął przypadkiem mojej pachwiny na parę sekund. Pozniej, penisem ocierał się o okolice mojego podbrzusza, ale po niecalych dwóch minutach przestał. Od tego dnia nieustannie boli mnie podbrzusze. Okres miałam zgodnie z terminem, 15 października jednak trwał wyjątkowo krótko, ponieważ jedynie 3 dni (1 dzień moce krwawienie, 2 lżej prawie wcale, 3 ponownie mocniejsze krwawienie i koniec w okolicach godziny 21), a zwykle trwa około 4 dni, max 5 dni. Brzuch nadal mnie boli tak samo mocno. Innych objaw prócz krótszego okresu nie mam. Mam taki sam apetyt, mój nos nie jest wrażliwy na zapachy, mam tyle samo energii co zwykle, piersi nie rosną i nie bolą, sutki nie ciemnieją. Jedynie boli mnie bardzo mocno podbrzusze. Czy to powód do obaw? Czy stres mógł skrócić miesiączkę? Mam problemy z jelitami, jednak nie jestem w stanie stwierdzić czy brzuch boli mnie ze stresu i z jelit, czy też od 3 października już czuję że jestem w ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

zrób test ciążowy 😉 a następnym razem oblicz dokladnie w jakim dniu cyklu jestes... ja do tego używam Afrodyta Smart test owulacyjny na śline, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...