Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc. Czy mogę być w ciąży? 3 października pieściłam się z partnerem, nie było penetracji ani wytrysku. Jego penis był blisko mojej łechtaczki i pachwiny. Penisem dotknął przypadkiem mojej pachwiny na parę sekund. Pozniej, penisem ocierał się o okolice mojego podbrzusza, ale po niecalych dwóch minutach przestał. Od tego dnia nieustannie boli mnie podbrzusze. Okres miałam zgodnie z terminem, 15 października jednak trwał wyjątkowo krótko, ponieważ jedynie 3 dni (1 dzień moce krwawienie, 2 lżej prawie wcale, 3 ponownie mocniejsze krwawienie i koniec w okolicach godziny 21), a zwykle trwa około 4 dni, max 5 dni. Brzuch nadal mnie boli tak samo mocno. Innych objaw prócz krótszego okresu nie mam. Mam taki sam apetyt, mój nos nie jest wrażliwy na zapachy, mam tyle samo energii co zwykle, piersi nie rosną i nie bolą, sutki nie ciemnieją. Jedynie boli mnie bardzo mocno podbrzusze. Czy to powód do obaw? Czy stres mógł skrócić miesiączkę? Mam problemy z jelitami, jednak nie jestem w stanie stwierdzić czy brzuch boli mnie ze stresu i z jelit, czy też od 3 października już czuję że jestem w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...