Skocz do zawartości
Forum

Chce wymienić drzwi w domu i szukam jakieś firmy


Gość irenn

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienić drzwi w domu i szukam jakieś firmy, która ma dobre jakościowo drzwi antywłamaniowe. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie podpowiedzieć to dajcie znać. Dom na Podlasiu więc najlepiej firmę miejscowa, która będzie w stanie zaoferować zarówno sprzedaż jak i zajmie się też montażem tych drzwi u mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jonczyk

Żaden producent nie zapewni Ci w 100%, ze drzwi będą antywłamaniowe. Postaw na systemy zabezpieczające oraz klasa RC3 drzwi musi być. Tak nam powiedzieli w Aluhaus. Nasze drzwi ryglują się w kilku miejscach przez co jest utrudnione wyważenie ich. Dla nas kwestia bezpieczeństwa jest bardzo wazna. 

Odnośnik do komentarza

Ja również mogę Ci polecić drzwi zewnętrzne firmy Aluhaus. Montowany u nas 5 miesięcy temu model LAR bardzo dobrze spełnia swoje funkcje. Drzwi są dźwiękochłonne, izolują na prawdę bardzo dobrze i przy tym wyglądają bardzo nowocześnie. 

Odnośnik do komentarza

Zaciekawiliście mnie tą firmą Aluhaus. Byłem u 3 innych producentów, ale nie porwała mnie ich oferta. Z tego co widziałem na stronce Aluhaus ma fajne propozycje. Podjadę do jednego z salonów, porozmawiam ze sprzedawcami. Może akurat to będzie to. 

Odnośnik do komentarza

My remontowaliśmy dom u teściów, bo póki co u nich mieszkamy na czas budowy naszego gniazdka. Dwa lata temu wymieniliśmy okna w całym domy, wybraliśmy model Koncept z Oknoplast 3 szybowe. Natomiast drzwi były montowane w listopadzie 2021 i tutaj wybraliśmy aluminiowe z Aluhaus. Do swojego domu też od tych producentów będziemy zamawiać. Jesteśmy zadowoleni z obsługi i realizacji. 

Odnośnik do komentarza
Gość jacek bratek
W dniu 28.12.2021 o 18:09, Gość Karmeelek napisał:

Porównując Horman, Aluhas czy Wikęd to właśnie na Aluhaus się zdecydowałem i uważam, że dobrze wybrałem. 

Też brałem pod uwagę tych producentów, jak i również przejechałem się do Castoramy. Marketowe drzwi to pomyłka, nie polecam. Horman nie wysłał mi wyceny w ogóle, Wikęd i Aluhaus mieli ciekawe propozycje, ale lepszy stosunek ceny do jakości jest według mnie w Aluhaus, dlatego to u nich zamówiliśmy drzwi zewnętrzne. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2021 o 18:09, Gość Karmeelek napisał:

Porównując Horman, Aluhas czy Wikęd to właśnie na Aluhaus się zdecydowałem i uważam, że dobrze wybrałem. 

Wikęd ma ciekawą ofertę, ale jednak więcej osób doradziło mi Aluhaus. Na grupie budowlanej na FB jeden facet do mie napisał, że ma Wikędy i nie jest do końca zadowolony, co przeważyło na koszt Aluhaus. Poza tym to pochodna firma z Oknoplastem, a od nich też mamy okna w domu, jak i również teściowie zamawiali stamtąd kilka lat temu. Wiedziałem, że firma godna zaufania także ryzyka większego nie było, a z decyzji jestem osobiście zadowolony. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...