Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W maju po 4 latach (z przerwą półroczna) zrezygnowałam z tabletek antykoncepcyjnych. Wynikało to głównie z tego, że przez ich branie spadło moje libido do 0 a co za tym idzie, ucierpiał mój związek. Miesiączki wróciły praktycznie od razu. W lipcu poczułam mały guzek w zewnętrznym górnym płacie piersi prawej, pojechałam do ginekologa i dostałam skierowanie do radiologa-onkologa. Pani stwierdziła że to zrazik tłuszczowy, pytałam czy może mnie ten zrazik boleć bo ból odczuwałam, powiedziała że może tak być i mam obserwować. We wrześniu mój cykl trwał prawie 60 dni a przy kolejnym nie dostałam miesiączki tylko pojawiła się przez kilka dni brunatna wydzielina, bóle miałam wówczas typowo menstruacyjne. Za tydzień mam kolejna wizytę u ginekologa. Zastanawiam się czy podczas oczyszczania organizmu po hormonach taka "miesiączka" jest normalna? Biorąc pod uwagę że wcześniej występowały jak powinny i spóźniały się max 4 dni? Najbardziej martwi mnie zmiana w piersi która nadal boli przy dotyku, mam wrażenie że się wydłużyła i dokładnie w tym samym miejscu boli mnie druga pierś. Czy to możliwe że takie zmiany tak szybko się rozwijają? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Tak, miałam w lipcu właśnie ale wtedy miałam guzek tylko w jednej piersi i pani oceniła ze jest to zrazik tłuszczowy. Problem w tym że od tamtego czasu często mnie to boli, czuję jakby było większe niż wcześniej i bolą również pachy (nie wiem czybto węzły chłonne czy co), taki uczucie ciągnięcia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...