Skocz do zawartości
Forum

Gość b...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Potrzebuje rady z powodu niepokojącego przebiegu miesiączki, a z powodu jej obecności nie mogę pójść na razie do ginekologa. Mój przebieg miesiączki przebiega z reguły bardzo podobnie. Trwa z reguły 5 dni, 2-3 pierwsze dni odczuwam z reguły bóle w podbrzuszu i mam intensywne krwawienie w dzień i w nocy. 4 i 5 dzień jest delikatniejszy, krwawienie w nocy ustaje, w dzień również stopniowo się zmniejsza. Niestety obecna miesiączka pojawiła się co najmniej 2 tygodnie za późno. W poniedziałek w zeszłym tygodniu (9 dni temu) dostałam brunatne krwawienie przez 2 dni. W środę (7 dni temu) zaczęło się standardowe krwawienie, jednak bez żadnych bóli, to dla mnie nowość bo bez proszków przeciwbólowych nie dalo się przeżyć. Miesiączka trwa już 7 dni, krwawienie w nocy nie ustaje, w od 6 dnia trochę zmalało, ale nadal jest. W dzień jest intensywne w porównaniu do poprzednich. Dostrzegam to nawet po ilości zużytych tamponów. Niepokoi mnie bardzo to co się dzieje. Bardzo proszę o wskazówkę, co mam zrobić w tej sytuacji. Dodam że czuję się lekko oslabiona/bez energii, gdzie podczas miesiączki raczej targają mną emocje, łatwiej się denerwuje. Pozdrawiam Kobieta 23 lata Współżyje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...