Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica?


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 19 lat i od ponad dwóch miesięcy mam problem z kołataniem serca. Tętno na poczatku sięgało mi wartości ponad 100 uderzeń, miałam uczucie roztrzęsienia i niepokoju. Byłam u kardiologa który zrobil mi ekg I echo serca- wyszły dobrze, przepisał mi bi bloc, który biorę od tamtego czasu. Mialam też badaną krew oraz tarczycę I również wyszły okej. Faktycznie po tabletkach puls mam niższy, ale serce przez większość czasu bije bardzo mocno, co jest strasznie uciążliwe  I niepokojące, zwłaszcza gdy próbuje zasnąć. Na początku pojawiały się też bóle żołądka, ale byłam pewna że są spowodowane moim strachem przez tą całą sytuację, po jakimś czasie minęły, ale ostatnio pojawiły się na nowo - brzuch boli mnie praktycznie przez  cały czas - mam dziwne wzdęcia, czuje przelewanie sie pokarmu w zoladku. Najbardziej prawdopodobna wydawałaby  się więc nerwica, jeśli serce i tarczyca są zdrowe, ale a momencie gdy to się zaczęło nie miałam praktycznie żadnego stresu I czułam się bardzo dobrze więc jest to dla mnie dziwne. Czy może to jednak być nerwica? Lub coś związanego z żołądkiem? Do kogo zwrócić się w takiej sytuacji ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...