Skocz do zawartości
Forum

Po co facet mnie caluje skoro


Gość jdo

Rekomendowane odpowiedzi

Po co dajesz się całować, skoro...Ci to nie pasuje? 

8 godzin temu, Gość jdo napisał:

mowi co najlepsze, ze on tylko chce sie calowac, ze seks mu po glowie nie chodzi....wtf??

Rozumiem, że jesteś zawiedziona. Powiedz mu więc wprost, że dla Ciebie takie namiętne pocałunki, to jak gra wstępna i Tobie jak najbardziej, seks po głowie chodzi.

Jak widzisz, komunikacja, to podstawa, wystarczy wykorzystać narząd mowy.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość jdo napisał:

moze glupie pytanie,ale moj ostatnio mnie zaczal calowac po szyi i tak ze 20min, i mowi co najlepsze, ze on tylko chce sie calowac, ze seks mu po glowie nie chodzi....wtf??

Wtf? A co w tym dziwnego? Co to,kazdy musi od razu seks uprawiac zaraz po calowaniu? To normalne, ze ludzie doceniaja romantyzm samego calowania sie, i dlatego w wielu sytuacjach im to wystarcza. Fajne calowanie sie moze byc czasems lepsze niz seks.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość jdo napisał:

moze glupie pytanie,ale moj ostatnio mnie zaczal calowac po szyi i tak ze 20min, i mowi co najlepsze, ze on tylko chce sie calowac, ze seks mu po glowie nie chodzi....wtf??

To całkiem normalne nie jest, jak seks mu po głowie nawet nie chodzi, bo zdrowi i sprawni faceci różnymi drogami próbują dążyć do seksu, choć wiedzą, że to nie miejsce i czas na to.

Pewnie ma taki fetysz, i to mu wystarcza. Ile macie lat? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość ka-wa napisał:

To całkiem normalne nie jest, jak seks mu po głowie nawet nie chodzi, bo zdrowi i sprawni faceci różnymi drogami próbują dążyć do seksu, choć wiedzą, że to nie miejsce i czas na to.

Gratuluję stereotypowego myślenia. Pewnie w swojej działalności "walczysz" ze stereotypami odnośnie  płci.

Do autorki wątku - nie słuchaj osób, które wypierają swoje stereotypowe myślenie o płciach. To normalne, że facet może chcieć tylko pocałnków.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Strata waszego czasu.

Fakt, ale jak ktoś ma go nadmiar, nie uważa tego czasu za stracony?

Godzinę temu, Gość Axoatl napisał:

Gratuluję stereotypowego myślenia. Pewnie w swojej działalności "walczysz" ze stereotypami odnośnie  płci.

Nie wiem co tu jest stereotypowe. 

To normalne, że facet z przeciętnym temperamentem "dąży" do seksu, lepiej to zabrzmi wzięte w cudzysłów, bo nie chodzi mi tu o nachalność. 

Ale jeśli o nim nawet nie myśli, co coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2020 o 20:04, Yonka1717 napisał:

Po co dajesz się całować, skoro...Ci to nie pasuje? 

Rozumiem, że jesteś zawiedziona. Powiedz mu więc wprost, że dla Ciebie takie namiętne pocałunki, to jak gra wstępna i Tobie jak najbardziej, seks po głowie chodzi.

Jak widzisz, komunikacja, to podstawa, wystarczy wykorzystać narząd mowy.

ja calowac bym sie mogla ale wiem jak faceci do tego podchodza, dla nich calowanie to wstep do seksu i zawsze tak bylo nawet ci najbardziej romantyczni i mili traktowali calowanie w ten sposob.a ja swojemu powiedzialam o tym, a on zrobil zdziwiona mine i mowi ze nie chce seksu,a ostatecznie i tak jest podniecony i chce. jak widzisz, wszystko mowilam, dlatego tez tu napisalam,

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie wstęp do seksu. Wy kobiety macie często zaburzony obraz rzeczywistości.  Nie wiem czy wywoływany przez popkulturę czy że lubicie prymitywów i tylko z nimi się zadajecie. Ale uwierzcie, że istnieją też faceci bardziej rozwinięci, którym nie tylkonsam seks w głowie i którzy seksu na pierwszej czy drugiej randce też szczerze nie chcą.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Fakt, ale jak ktoś ma go nadmiar, nie uważa tego czasu za stracony?

Nie wiem co tu jest stereotypowe. 

To normalne, że facet z przeciętnym temperamentem "dąży" do seksu, lepiej to zabrzmi wzięte w cudzysłów, bo nie chodzi mi tu o nachalność. 

Ale jeśli o nim nawet nie myśli, co coś jest nie tak. 

Kolejna feministka, dla której stereotypy o płciach są seksizmem, ale każdy facet to chce zawsze i wszędzie. Proszę przestać dziewczynie mieszać w głowie i dać dwojgu młodym ludziom szansę na zbudowanie zdrowej relacji męsko-damskiej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...