Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n...k

witam mam pytanie w kwestii hormonów robiłem sobie badania tarczycy i wynik TSH miałem 0,5 czyli w dolnej granicy widełek co mam o tym myśle|? poziom t3 i t4 jest idealnie w połowie widełek. jestem osobą uprawiającą sport głownie siłownia i bieganie i mimo trzymania diety mam nadwyżkę tłuszczu moje mięśnie chwilami są twarde i nagle stają się miękkie zastanawiam sie czy poziom tsh=0,5 jest tego powodem. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc nk

Wlasnie to bylo juz powtórzone  i nadal jest to samo. Czy tutaj moze leżeć  problem miękkich  mięśni  oraz spadku ich twardości  oraz nadwyżki  tluszczu ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

nie slyszalem, zeby niskie tsh powodowalo nadwyzke tluszczu. Wrecz przeciwnie, wtedy organizm pracuje na zbyt wysokich obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc nk

A czy moze niski poziom  powodować  ze mięśnie  nie chcą  rosnąć  i gdy mam przerwe w treningu lub uraz chociaż  tydzień  to jest to normalne  ze bardzo szybko poprostu robie sie mniejszy ćwiczę  oczywiście  naturalnie. I pytanie zasadniecze czy iść  z tym do endokrynologia  i próbować  podbić  ten poziom 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

z abardzo skupiasz sie na miesniach

nie jestem lekarzem, nie wiem, czy trzeba isc do endokrynologa. Wynik jest w normie chyba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...