Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...5

Czy jest możliwość abym zaszła w ciążę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...5

Witam. Mój cykl trwa od 28 do 32 dni, niekiedy 34. 6.09 kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia (miałam dni niepłodne), ale nie doszło do wytrysku w pochwie. 8.09 wyjechałam do Niemiec, 11.09 dostałam okres i następny powinnam dostać 12.10, niestety jeszcze go nie dostałam. Nie mam żadnych objawów, które wskazują na ciąże. Żadnych mdłości, wymiotów, bolących piersi. Nic. Dodam, że od 13.09 zaczęłam ćwiczyć dość intensywnie i miałam kilka stresowych sytuacji. Czy jest możliwość abym zaszła w ciążę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate

Szansa na ciąże bardzo znikoma, zrób test dla pewnosci 🙂 skad wiesz, że mialas dni plodne? Ja monitoruje cykl testem owulacyjnym Afrodyta Smart, polecam Tobie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autor wpisu
1 godzinę temu, Gość Kate napisał:

Szansa na ciąże bardzo znikoma, zrób test dla pewnosci 🙂 skad wiesz, że mialas dni plodne? Ja monitoruje cykl testem owulacyjnym Afrodyta Smart, polecam Tobie też.

Mam aplikację, która mówi kiedy mam dni płodne, owulacje i dni niepłodne. Poza tym to było 4 dni przed okresem,więc na 100% były niepłodne (tak też, pokazuje aplikacja). Co do testu niestety będę miała możliwość zrobienia dopiero w sobotę, gdy wrócę do domu... Trochę mnie stresuje ta sytuacja, więc może to też wpływa na opóźnienie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...