Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość abym zaszła w ciążę?


Gość k...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój cykl trwa od 28 do 32 dni, niekiedy 34. 6.09 kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia (miałam dni niepłodne), ale nie doszło do wytrysku w pochwie. 8.09 wyjechałam do Niemiec, 11.09 dostałam okres i następny powinnam dostać 12.10, niestety jeszcze go nie dostałam. Nie mam żadnych objawów, które wskazują na ciąże. Żadnych mdłości, wymiotów, bolących piersi. Nic. Dodam, że od 13.09 zaczęłam ćwiczyć dość intensywnie i miałam kilka stresowych sytuacji. Czy jest możliwość abym zaszła w ciążę?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Kate napisał:

Szansa na ciąże bardzo znikoma, zrób test dla pewnosci ? skad wiesz, że mialas dni plodne? Ja monitoruje cykl testem owulacyjnym Afrodyta Smart, polecam Tobie też.

Mam aplikację, która mówi kiedy mam dni płodne, owulacje i dni niepłodne. Poza tym to było 4 dni przed okresem,więc na 100% były niepłodne (tak też, pokazuje aplikacja). Co do testu niestety będę miała możliwość zrobienia dopiero w sobotę, gdy wrócę do domu... Trochę mnie stresuje ta sytuacja, więc może to też wpływa na opóźnienie... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...