Skocz do zawartości
Forum

ból i krwawienie


Gość Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od tygodnia mam bóle brzucha, głównie po prawej stronie na dole a do tego krwawienie z drog rodnych. Dodam że nie jest to okres, 29.09 zakończył mi sie ostatni.

Wczoraj ból był tak silny że udałam się na pogotowie i dostałam skierowanie do szpitala z podejrzenie wyrostka.  Do szpitala dojechałam około godziny 22. Zostałam potraktowana nijak, wszyscy wkurzeni że "w sobote w nocy" wybrałam się do szpitala zamiast wcześniej iść do lekarza rodzinnego lub ginekologa. Niechętnie ale zostałam przyjęta, pobrali mi krew i musialam oddac mocz a w tym czasie wbili mi jakąś igłę w rękę. Dostałam zastrzyk przeciwbólowe i czekałam na wyniki. Gdy wyniki sie pojawiły nie zostałam nawet poinformowana co i jak.. zabrali mnie na ginekologię gdzie również dostałam opierdziel ze niezła godzinę sobie wybrałam na wizytę. Ginekolog zrobil mi badanie i wyslal do domu z przepisanym ibupromem oraz nospą. Stwierdził ze to normalne gdy jest owulacja. Bol jest okropny i krwawienie mnie martwi. Nie jest to okres, są to plamienia raz mocniejsze raz słabsze z ogromnym bólem po prawej stronie brzucha na dole. Czy ktoś miał podobny problem ??

Odnośnik do komentarza

Hej,a czy zrobili ci USG?A to krwawienie z drog rodnych jak dlugo trwa?I czy jest silne,czy tylko plamisz?Napisz cos wiecej,ile masz lat?Czy stosujesz antykoncepcje?bierzesz jakies leki?Powodow takiego bolu moze byc mnostwo-zaburzenia hormonalne,infekcje,torbiele jajnikow,endometrioza,choroby jelit,czy nawet stres.U mnie takie bole I krwawienia powodowaly miesniaki macicy,ale ja takie bole mialam non stop.Moze u ciebie to rzeczywiscie bole owulacyjne.Skoro lekarz cie zbadal,to na pewno wykluczyl wiekszosc z mozliwych przyczyn w tym zapalenie wyrostka.Poczekaj kilka dni i jesli nie przejdzie to na spokojnie umow sie do lekarza,najlepiej takiego ktory moglby od razu zrobic ci USG (jesli nie mialas w szpitalu).

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, agati77 napisał:

Hej,a czy zrobili ci USG?A to krwawienie z drog rodnych jak dlugo trwa?I czy jest silne,czy tylko plamisz?Napisz cos wiecej,ile masz lat?Czy stosujesz antykoncepcje?bierzesz jakies leki?Powodow takiego bolu moze byc mnostwo-zaburzenia hormonalne,infekcje,torbiele jajnikow,endometrioza,choroby jelit,czy nawet stres.U mnie takie bole I krwawienia powodowaly miesniaki macicy,ale ja takie bole mialam non stop.Moze u ciebie to rzeczywiscie bole owulacyjne.Skoro lekarz cie zbadal,to na pewno wykluczyl wiekszosc z mozliwych przyczyn w tym zapalenie wyrostka.Poczekaj kilka dni i jesli nie przejdzie to na spokojnie umow sie do lekarza,najlepiej takiego ktory moglby od razu zrobic ci USG (jesli nie mialas w szpitalu).

14 godzin temu, appendix napisał:

 

Od ponad tygodnia bol z krwawieniem, jest napisane zestaw mocniej raz nie.  Lat mam 20 a antykoncepcji nie stosuje. Leków oprócz przeciwbólowych żadnych innych. Zwykle jest tak ze od rana nie boli a po południu daje podwójnie w kosc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...