Skocz do zawartości
Forum

Moja matka jest samotna, ojciec tez, rodzinna pustka


Gość incell

Rekomendowane odpowiedzi

Moja matka mowi cos do ojca, co słysze na górze, a ojciec jakby sluchał brzuchem i pyta: co?. Ojciec był zawsze mało rozmowny, pisze w czasie przeszłym bo czuje jakby to wszystko nie istniało, matka zawsze duzo gadała, ojciec głupiał, bo malo kiedy mówiła coś w sposób logiczny. Ja do matki nie pójde porozmawiać o czymś i praktycznie nigdy o czymś z nią nie rozmawiałem, jedynie wymuszone krótkie wymiany zdań przez jakieś czynności i kiedyś przesłuchania co działo sie w szkole. Nie pójde pograć w nią w jakąś gre, bo to nudne i nic tak naprawde mnie z nią nie łączy, nigdy nie lubiłem osobowości matki, ani jej głosu, w gre komputerową z nią nie zagram, bo przecież matki nie grają w gry komputerowe, z tatą też nie pójde o niczym porozmawiać i nigdy nie rozmawiałem, zdarzyły sie kilka razy w życiu jedynie wymiany zdań trwające z 5minut, dotyczące jakiś technicznych zagadnień. Nie pojade z rodzicami nigdzie na wczasy, bo z rodzicami spędziłem w jednym domu 40lat. Mama nie ma gdzie pójść, tata też, a jeśli już to nic ciekawego, do sklepu, albo do siostry, która leży jedynie w łóżku. Tacie pozostaje włączenie telewizora codziennie, a że słabo słyszy, gadanie telewizyjne słychać często było na pół domu, od jakiegoś czasu sie zmieniło, bo mieszka na samym dole. Ja mam ciekawsze zajęcie bo internet, jednak spedziłem w nim pół życia i tylko na tym polegało moje zycie, tzn kiedyś chodziłem do szkoły i miałem w swoim życiu 2 razy swoje 5 minut, że wyglądałem ładnie. Ciepłych krajów chyba nigdy nie odwiedze nawet ja, bo wszystko zrobiło sie teraz jakieś niebezpieczne i dziwne.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...