Skocz do zawartości
Forum

Serum do twarzy


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uważacie, że dobre serum będzie w stanie zastąpić mi wizyty u kosmetyczki? Naczytałam się na blogach i forach o firmie the oridinary i maja wiele pozytywnych opinii, może warto się rozejrzeć za nimi i zainwestowac dla generalnej oszczednosci? Zalezy mi na redukcji przebarwien, ale tez nawilzeniu, a nawet youtuberki ostatnio mowia o kwasach w domu... Na to cos nawilzajacego... co Wy na to? Oglądałam na https://www.ceneo.pl/Serum_do_twarzy i jest wieleeee opcji. Jakbyście mogli coś polecić, czy napisać jeszcze swoje doswiadczenia.. to proszę! Mi kosmetyczka robiła azelainę, ale każdy zabieg to ponad 100 zł, chciałabym trochę oszczędzić, nie ukrywam, ale trochę boję się, bo to jednak twarz.

Odnośnik do komentarza

Kilka dobrych kosmetyków jakie mogę Ci polecić

serum do twarzy Rosadia

serum do twarzy z witaminą C sylveco

jak również serum Biolaven

Jesli jednak naprawdę zależy CI na porządnym odżywieniu skóry polecam zastanowić sie nad zabiegiem mezoterapii, bo wlasnie mezoterapia daje najlepsze rezultaty:

https://medycynaestetycznakrakow.pl/mezoterapia-iglowa-hit-czy-mit/

Na stronie jest opisane.

Zabieg nie jest bardzo bolesny ale daje świetny efekt nawilzenia. 

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że mam skórę przetłuszczającą się, skłonną do świecenia, zaskórników. Trudno mi dobrać odpowiednie kosmetyki. Jeśli chodzi o serum dla mnie bardzo lubie i stosuję oczywiście to serum Detoksykująco- matujące z Bielendy . Z serii Eco Nature . Polecam

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że serum i dobre kosmetyki to za mało na poprawę kondycji cery. Zależy też czy stosujemy je regularnie czy dopiero chcemy zacząć a nasza skóra jest troszkę zaniedbana. Jestem zdania, ze mało inwazyjne zabiegi od czasu do czasu nie zaszkodzą + regularna odpowiednia pielęgnacja w domu i każda będzie zadowolona ? Polecam poczytać o różnych zabiegach medycyny estetycznej przykładowo na http://www.ladentalspa.pl/, warto się zastanawić, jest dużo miejsc, gdzie w spoko cenie wykonują takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

polecam niedawno kupione przeze mnie serum: Botanical HiTech Regenerujące serum modelujące owal twarzy od AVA laboratorium. Dla mnie petarda! Stosują ciekawe i nowoczesne technologie, takie jak mikronizacja, która intensyfikuje działania składników i wspomaga ich wchłanianie. A w składzie m.in. cynk i ekstrakt probiotyczny z drożdży :)

Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie w mojej pielegnacji stawiam na kosmetyki naturalne i z dobrym skladem, juz wiele razy przekonalam sie, ze to co naturalne, daje mi lepsze efekty. Takie wlasnie jest np. serum naprawcze serum od Senelle, pięknie wygładza i momentalnie ujędrnia a mam co do tego spore wymagania..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...