Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Serum do twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa

Czy uważacie, że dobre serum będzie w stanie zastąpić mi wizyty u kosmetyczki? Naczytałam się na blogach i forach o firmie the oridinary i maja wiele pozytywnych opinii, może warto się rozejrzeć za nimi i zainwestowac dla generalnej oszczednosci? Zalezy mi na redukcji przebarwien, ale tez nawilzeniu, a nawet youtuberki ostatnio mowia o kwasach w domu... Na to cos nawilzajacego... co Wy na to? Oglądałam na https://www.ceneo.pl/Serum_do_twarzy i jest wieleeee opcji. Jakbyście mogli coś polecić, czy napisać jeszcze swoje doswiadczenia.. to proszę! Mi kosmetyczka robiła azelainę, ale każdy zabieg to ponad 100 zł, chciałabym trochę oszczędzić, nie ukrywam, ale trochę boję się, bo to jednak twarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Navrika

Kilka dobrych kosmetyków jakie mogę Ci polecić

serum do twarzy Rosadia

serum do twarzy z witaminą C sylveco

jak również serum Biolaven

Jesli jednak naprawdę zależy CI na porządnym odżywieniu skóry polecam zastanowić sie nad zabiegiem mezoterapii, bo wlasnie mezoterapia daje najlepsze rezultaty:

https://medycynaestetycznakrakow.pl/mezoterapia-iglowa-hit-czy-mit/

Na stronie jest opisane.

Zabieg nie jest bardzo bolesny ale daje świetny efekt nawilzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość shisha44

Tak się składa, że mam skórę przetłuszczającą się, skłonną do świecenia, zaskórników. Trudno mi dobrać odpowiednie kosmetyki. Jeśli chodzi o serum dla mnie bardzo lubie i stosuję oczywiście to serum Detoksykująco- matujące z Bielendy . Z serii Eco Nature . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście dużo zależy tutaj od samego składu i działania produktu. Ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki profesjonalne marki Nanili  i jestem bardzo zadowolona. Kondycja mojej skóry wyraźnie się poprawiła, a pierwsze pozytywne efekty widziałam już po tygodniu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...