Skocz do zawartości
Forum

Jak mam zacząć myśleć pozytywnie?


Gość w...6

Rekomendowane odpowiedzi

wycieczka problem witam za tydzien jadę na wycieczkę klasowa na kilka dni w góry moj problem polega na tym ze bardzo sie ty wszystkim stresuje nie wiem co mam zrobić mam z tym ogromny kłopot boje sie ze ktos mi cos zrobi ktoś mnie uderzy?? nie chce i nie mam ochoty jechać ale juz nie mam wyjścia... jestem przestraszona szczerze... boje sie ludzi ,nie lubię przebywać z rówieśnikami najchętniej siedzialabym tylko w domu jak mogę się odstresowac i zacząć myśleć trochę pozytywniej?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego boisz się, że ktoś cię uderzy? Jest u Ciebie w klasie przemoc?

Są osoby, dla których stresujące jest przebywanie z innymi, ale no przebywanie z ludźmi jest czymś czego się nie uniknie, więc uważam że też nie warto zamykać się w domu i zupełnie izolowac. Potraktuj to jako forma wyzwania i walki z sama sobą ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość w...6 napisał:

.. boje sie ludzi ,nie lubię przebywać z rówieśnikami najchętniej siedzialabym tylko w domu

Witaj w...6. Myślę że jesteś introwertykiem. Dlatego wolisz samotność. Chyba że twoje obawy wiążą się z jakimiś wcześniejszymi nieprzyjemnymi sytuacjami?  Pzdr

Odnośnik do komentarza

Dlaczego boisz sie, ze Cie ktos uderzy? Bedac normalnie w szkole nie masz takiego leku? Dlaczego wiec akurat, gdy zbliza sie wycieczka, to sie boisz? To samo, jesli chodzi o przebywanie z ludzmi: w szkole tez przebywasz z ludzmi, a jednak jakos dajesz rade. Dlaczego na wycieczce mialo by byc inaczej? Pomysl tez, ze na wycieczce na pewno bedziesz miala jakis kawalek czasu tylko dla siebie, a w szkole jestes raczej zawsze otoczona rowiesnikami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...