Skocz do zawartości
Forum

Czy to oznacza, że tabletka zadziałała i nie jestem w ciąży?


Gość c...d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pyta ie, ponieważ okres miałam 4 października 10 października niestety z rana miałam nieprzyjemna sytuację i mechaniczna antykoncepcja nie zadziałała na 2 dzień 11pazdziernika wzięłam tabletkę koło godziny 9 escapelle z moich wyliczeń wyszło że w momencie stosunku miałam dni płodne jaka będzie skute znać przyjęcia około 29 godzin po stosunku tabletki czy jest możliwość że będę mogła być w ciąży ogólnie 15 powinna wystąpić owulacja czy ona będzie zatamowania, z moich obserwacji wychodzi ze w niedzielę miałam śluz taki lepki i biały ale właśnie w poniedziałek przed wzięciem tabletki escapelle zrobiłam test na owulacji i na niej jedna kreska była w polu testowym bordowa w polu wyniku jasno różowa po czym jak wzięłam escapelle nadal robiłam testy owulacyjne i ten wskaźnik do dziś do 13 października spadł i już prawie tej kreski nie widać czyli może wskazywać na to że tabletka zadziałała i uchroni mnie przed niechciana ciąża?? I że owulacja została zatrzymana i przez to nie ma wzrostu tej luteiny czy jakoś tak to się nazywa podczas owulacji??? Proszę o szybką odpowiedź!!??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...