Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Inmywoorld

Co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inmywoorld

Dzień dobry. Od ponad roku męczę się z dusznościami. Od 8 miesięcy nie palę papierosów. Zrobiłam sobie badania tj. RTG klatki piersiowej, usg jamy brzusznej, badanie nerek, wątroby, tarczycy, morfologia, mocz, elektrolity, cholesterol itp. Wszystko w normie, bez żadnych zmian ogniskowych.  W czym może być problem? Te duszności utrzymują się non stop . Bez przerwy, czasami mam "zadyszki" nawet przy spoczynku. Kardiologa zaliczyłam to w sumie zbadał mnie tylko słuchawka i powiedział, że mam niedomykalność zastawki mitralnej serca, ale to na pewno nie jest odpowiedzialne za duszności. Więc proszę by każdy kto przeczyta ten post, a ma podobne objawy, o podzielenie się ze mną, może warto zrobić jakieś jeszcze badania? Byłam u pulmomologa, stwierdził, że nie mam duszności, że to wszystko moja głowa, ale stwierdził tak tylko przy przełożeniu słuchawki do płuc. Można coś z tego wywnioskować? Wszystko oczywiście załatwiam prywatnie, bo na NFZ boją się Covida.  Proszę o pomoc, chce funkcjonować jak kiedyś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...