Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość a...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne od 3 lat. Zawsze przyjmowalam tabletki zgodnie z zaleceniami, czasami gdy nie chcialam zebym wystąpilo krwawienie to po prostu nie robilam przerwy. W tym miesiacu przyjmowalam tabletki normlanie do konca, jednak mam pewne wydarzenie w zyciu i nie chce zeby wystapilo u mnie tego dnia krwawienie dlatego zaczelam przyjmowac tabletki z nastepnego opakowania nie robiac przerwy, natomiast mialam w domu jedynie opakowanie innego producenta z innym skladem (alzamiast opakowania tabletek ktore przyjmuje stale). Moje pytanie jest takie, czy moglam zaczac brac tabletki od razu bez robienia przerwy z nowego opakowania, innego producenta, z innym skladem, czy ma to jakis wplyw?

Odnośnik do komentarza

Polecam termometr owulacyjny mySense. Termometr ma funkcję bluetooth i jest połączony z aplikacją w smartfonie (wystarczy zainstalować). Regularne badanie temperatury pod językiem i zapisywanie dodatkowych danych w aplikacji sprawia, że mamy możliwość kontroli płodności. Ponadto automatyczny zapis sprawia, że możemy wejść w historię i zobaczyć jak nasze cykle wyglądają na przestrzeni dłuższego czasu. Można także wydrukować wykresy i okazywać na wizytach u gin.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...