Skocz do zawartości
Forum

Gość z...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nurtuje mnie pewna kwestia Moje cykle trwają 27/26/24/29 dni Mój chłopak w dniu 26 września, czyli 14 dnia cyklu, robił mi palcówkę. Czasami poprawiał swojego penisa, ale on byl suchy. Dodam że dopiero 17 dnia cyklu poczułam charakter tyczny dla owulacji ból jajnika, a 19 dnia cyklu zaczęły mnie boleć piersi tak jak przed okresem. Martwi mnie to że okres spóźnia mi się już 1 dzien, powinnam go dostać 27 dnia cyklu, a już jest 29. Proszę o pomoc, czy w takiej sytuacji można byc w ciąży? Dodam że moja szyja macicy jest nisko i lekko otwarta.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl

Miesiączka może spóźnić się do 7 dni i jest to normalne, stres może opóźnić miesiączkę. Ciężko byłoby zajść w ciąże przez palcówkę. Jeśli tak bardzo stresujesz się zbliżeniami ,to albo jeszcze z tym poczekaj, albo współżyj w dni niepłodne, które łatwo wyznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość z...k
W dniu 11.10.2020 o 19:52, Gość kobietawpigulce pl napisał:

Miesiączka może spóźnić się do 7 dni i jest to normalne, stres może opóźnić miesiączkę. Ciężko byłoby zajść w ciąże przez palcówkę. Jeśli tak bardzo stresujesz się zbliżeniami ,to albo jeszcze z tym poczekaj, albo współżyj w dni niepłodne, które łatwo wyznaczyć.

Miesiączka wystąpiła, tak jak zwykle. Jednak ja dalej się stresuję, nie wiem skąd może pochodzić ta moja " fobia", ale znów zaczynam się strasznie bać, pomimo tego że do niczego przecież nie doszło ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...