Skocz do zawartości
Forum

Czy solarium 1-2 razy w miesiącu bardzo szkodzi?


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że częste chodzenie na solarium bardzo szkodzi skórze. A co, jeśli chodzę po 10 min, 1 do 2 razy w miesiącu? Chodzę na solarium kolagenowe, ale ma ono również lampy opalające (albo to opalające ma lampy kolagenowe). Jestem dość blada i nawet jak sie opale to nie jestem nigdy ciemna, ale różnice jakąś tam widać. Wyglądam zdrowiej, bo przy mojej naturalnej karnacji przy dość ciemnych włosach, to mi często mówią, że wyglądam na chorą. Słońca raczej unikam, używał kremów z dość mocnym filtrem. 

Odnośnik do komentarza

Solarium bardzo niszczy wlokna kolagenowe, przyspiesza starzenie o 10 lat. Podstawa pielegnacji przeciwstarzeniowej nie bez kozery sa filtry 50 (!). Teraz pracujemy na to, jaka bedziemy mialy cere w przyszlosci. Za 10 lat. Uszkodzenia posloneczne wychodza po latach i sa pierwszym czynnikiem wywolujacym starzenie, na ktory mamy wplyw. Utrata gestosci, jedrnosci zdegradowane wlokba kolagenowe to wplyw promieni uv na skore. To podstawy pielegnacji, dbania o urode. Cos jak unikanie fasfoodow w diecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...