Skocz do zawartości
Forum

Suplementy


Gość ccxc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma gwarancji, że suplement zadziała i nic nie zastąpi farmakologii tak naprawdę, ale witaminy i minerały mamy w ciele przecież, a jak nie planujesz diety celowej, tylko chcesz normalnie funkcjonować i czuć się dobrze to suplementacja, jak najbardziej. Zmieniłem na polskie suplementy www.skladzikzdrowia.com i to był strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

Odżywki białkowe są źródłem bezcennych aminokwasów. Ich suplementacja zapewnia zachowanie odpowiedniego poziomu białka w organizmie. To przekłada się na zwiększony anabolizm mięśniowy, przy jednoczesnym hamowaniu katabolizmu. Stosowanie odżywek białkowych pozwala na stymulowanie mięśni do ich wzrostu, a także poprawia regenerację po intensywnej aktywności fizycznej. Ja wybieram te odżywki białkowe

Odnośnik do komentarza

W mojej ocenie, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich suplementów diety to w mojej ocenie na pewno warto wziąć pod uwagę wskazówki przygotowane przez gdzie będziecie mogli znaleźć szereg propozycji, jak na przykład "Kiedy warto stosować supementy" https://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ Dzięki nim poszerzycie swoją wiedzę i na pewno dowiecie się więcej na co zwrócić uwagę. Mam nadzieję, że skorzystacie i przyniesie to pozytywne zmiany dla Waszego zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...