Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, brałam tabletki antykoncepcyjne 4 lata, niecały rok temu na własną rękę bez konsultacji z lekarzem przestałam w połowie opakowania brać tabletki. Pojawiło się plamienie związane z odstawieniem tabletek, następnie 2 lub 3 miesiące nie miałam okresu, a teraz jest on nieregularny. Między ostatnia miesiączka było 23 dni przerwy, a jeszcze wcześniej 45, więc myślę, że zaczyna się powoli regulować, od kilku miesięcy powraca grzybica pochwy (uplawy z białymi grudkami lecz brak pieczenia i swędzenia, nic prócz uplawow i nieprzyjemnego zapachu nie ma) stosuje iladian direct plus sporadycznie i wtedy przechodzi, lecz po jakimś czasie nawracają uplawy, raz zastosowałam gynoxin uno, a po zakończonej kuracji lactovaginal 2 razy, lecz po dłuższym odstępie czasu uplawy powróciły, dalej stosuje iladian direct tym razem codziennie od 3 dni i uplawy przeszły wraz z nieprzyjemnym zapachem. Od dwóch dni kłuję mnie prawy jajnik (czasami, nie cały czas) nie jestem w stanie wywnioskować czy to może dlatego, że akurat mam dni płodne, ponieważ nie potrafię tego obliczyć przez nieregularne miesiaczki(ostatnia wystąpiła 13 września i skończyła się 18 (między tym okresem, a wcześniejszym odstęp wynosił 23 dni a wcześniej 45 dlatego bardzo ciężko stwierdzić mi czy wszystko się reguluje). Tabletki które brałam to microgynon 21 dodam, że nigdy wcześniej nie miałam problemów z grzybicami, odkąd przestałam brać tabletki po prostu grzybica się pojawia, mam zamiar udać się teraz do ginekologa, choć powinnam zrobić to szybciej lecz przez tą pandemie bałam się iść do ginekologa. Proszę mi powiedzieć czy to możliwe, że przez odstawienie tabletek po 4 latach może być do roku czasu problem z nieregularnymi miesiączkami i grzybicami pochwy. Dodam, że mam 23 lata pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...